TEKNOLOJİ
Trend

Web 3.0 Uygulaması Presearch ile Para Kazanın

Google, siz Google’dan arama yaptıkça arama yaparken kullandığınız verileri kullanarak sizin üzerinizden para kazanır. Web 3.0 projeler ise Google’ın aksine kazandığının bir kısmını sizinle paylaşır. İşte Presearch de böyle bir Web 3.0 uygulaması..

İnternet’in eski versiyonları olan Web 1.0 ve Web 2.0 ‘a göre merkeziyetiz bir yapıda olan Web 3.0 uygulamalar bizlere verilerimizin nasıl kullanılacağı ile ilgili konularda karar verme imkanı verir. Haliyle bu verilerin satılması durumunda veri sahiplerinin de bu kazanca ortak olması Web 3.0 ile mümkündür.

WEB 3.0’ı Barış Özcan’ın da anlatımıyla dinlemek isterseniz linkini bırakıyoruz:

Presearch’ü nasıl kullanabilirim? Nereden başlamalıyım?

Öncelikle kazanımlarınızın birikmesi için bir Presearch hesabı oluşturmanız gerekiyor. Referans bağlantımız ile üye olursanız 25 PRE coin ile başlayabiliyorsunuz. Masaüstü veya Mobil telefonlarınızda aramalarınızı Google yerine Presearch üzerinden yaparak PRE Coin kazanıyorsunuz. Şuan günde 2 coin kazanılabiliyor. 1 Pre coin şuan ki fiyatı ise 19 Aralık 2021 itibariyle 0,27 dolar. Türk lirası ile yaklaşık 9 TL’ye tekabül ediyor.

Referans bağlantımızla gelecek 25 PRE coin‘in ise değeri 6,75 USD. 108TL ile Web 3.0 dünyasına Presearch ile giriş yapabiliyorsunuz.

PRESEARCH REFERANS BAĞLANTIMIZ İÇİN TIKLAYIN

 

Kazandığım PRE Coin’leri nasıl çekebilirim?

Uygulama, hesabınızda biriken PRE sayısı 1.000 e ulaştıktan sonra onu KuCoin borsasına çekmenize olanak tanıyor. Bu rakama erişmek için günde ortalama 2 coin ile bunun 2 yıl üzerinde süreceğinin farkındayız. Ancak bunu kısaltmanın yolları da mevcut. Kendi referans bağlantınız ile sevdiklerinizi bu uygulaya dahil ettiğinizde her bir referans üye 50 PRE birikimi yaptığında sizin hesabınıza +25 PRE yatıyor. 50 kişiye Google yerine Presearch kullanmanın avantajlarını anlatabilirseniz otomatikmen 1250 PRE kazanmış oluyorsunuz.

KuCoin Borsası nedir?

KuCoin tıpkı Binance, FTX, Gate, Paribu, BTCTurk gibi güvenilir büyük bir borsadır. PRE coin bu borsada yer aldığı için Presearch’ten kazanılan coinleri bu borsaya aktarıp buradan  satışlarını yapıp dolara çevirebilir daha sonra bu dolarları USDT olarak Türkiye’de yer alan yerel borsanıza aktarıp Türk lirasına çevirip bankanıza çekebilirsiniz.

KuCoin hesabım yok nasıl açabilirim?

Aşağıdaki bağlantı ile KuCoin sitesine girip üye formunu doldurarak üye olabilirsiniz.

https://www.kucoin.com/ucenter/signup?rcode=r3CEQ6Q

Hesabınızı oluşturduktan sonra yapmanız gereken ilk şey 1.000 PRE sayısına ulaşmak. Daha sonrasında açtığınız bu hesaptaki cüzdanınıza para çekimi gerçekleştireceksiniz.

Sorularınız yorum alanına

Aklınıza takılanları yorum alanında sorabilirsiniz.

Kaynak
KuCoin BağlantısıPresearch Bağlantısı

Jasper

Karavan ve doğa aşığı insan kişisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu