Bu Yazıyı Paylaş

AFİŞ / CAFE ROTA

Masterchef’te sızıntı değil dış çekim var!

Masterchef’te sızıntı değil dış çekim var!

Ülkede biri bir başlık atınca gerisin geri tüm diğer herkes aynı şeyi konuşuyor. Şuan tüm basının attığı başlık şu “Masterchef’te Sızıntı var Acun Çıldırmak Üzere” .

Acunun çıldırmak üzere olduğundan haberi var mı acaba? 🙂

Daha fazla komik olmaya devam etmeden önce şöyle bir durup sakinleşelim. Birbirinin kopyası olarak devam eden yazıları da okumayı bir zahmet bırakalım. Ve düşünelim.

Masterchef’te her hafta bir dış çekim var değil mi?

Her hafta bir dış çekim yapılıyor. Bu dış çekime tüm yarışmacılar hep birlikte gidiyorlar. Örneğin geçen hafta dış çekime bir otobüsle her birlikte gitmişlerdi. Eh haliyle yolda karşılaşanlar, çekimler sırasında yakınlarda olup görenler orada kimin eksik olduğunu da görüyorlar. Dolayısıya kimin elendiği açığa çıkmış oluyor.

Sonuca gelelim

Bu durumda buna sızıntı demek pek mümkün değil. Eleme programı öncesinde dış çekim yapmanın getirdiği bir risk diyebiliriz. Kısacası öyle yazılıp çizildiği gibi içeriden bir ajan mı var? Şok şok şok.

Acunu sırtından vuran o ekip çalışanı kim? Flaş flaş flaş. Tadında magazin yapmaya lüzum yok. Matematik ortada 🙂

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaş

Kamprota.com 'un Aktüel Bloglarına hoş geldin.  Aktüel'de Seyahat ve Doğa Sporları haricindeki kategorilerde ilgi çekici içerikler üretiyoruz.  Üye olarak sen de blog yazısı yazabilir, yazarken de kazanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıkla.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak Gerekli alanlar işaretlendi *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>